Dilkent Bakırköy (0212) 660 83 90

   
ANASAYFA
EĞİTİM SİSTEMİMİZ
BİZDEN HABERLER
KAMPANYA ve DUYURULAR
SEVİYE TESPİT SINAVI
HAKKIMIZDA
İLETİŞİM


EĞİTİMİMİZ

 

Sınıflarımız maksimum 14 kişiliktir. Eğitimlerimiz hafta sonları cumartesi ya da pazar günleri verilir. Cumartesi sabah grubunu tercih edenler 9.00  dan 13.00’e kadar öğlen grubu ise 13.30 dan 17.30 kadardır. Pazar günü de sabah ve öğlen grupları ayni saattedir.

 

Öğrencilerimiz haftada 5 saat İngilizce eğitimi alırlar. Sadece 1., 2. ve 3. sınıf öğrencileri 4 ders İngilizce 1 ders matematik dersi görürler. Senelik eğitim 32 hafta sonra biter. Sene sonu küçük sınıflarımız aldıkları eğitimin sonunda bizlere tiyatro gösterisi sunarlar. Eğitimlerimizi çeşitli aktivitelerimizle eğlenceli bir şekilde öğrencilerimize veririz. Klasik okul anlayışının dışında öğrenciler eğlenerek öğrenirler. Sinema salonumuzda İngilizce film izlerler. Öğretmenleriyle çeşitli eğlenceli oyunlar ve kukla gösterileri sunarlar. Dilkent 2013 senesi başlangıcı ile 2. kur ve üst kurlarına artı ikinci bir dil (İspanyolca) eğitimi sunmaktadır.

 

Yetişkin İngilizcesi

Yetişkin de en büyük sorunun zaman olduğunu biliyoruz. Bu yüzden süreyi kısa tuttuk. Yetişkin gruplarında her seviye 4 ay sürer. Toplam 120 ders saatidir. İngilizce ’ye yeni başlayan yetişkinler ELEMENTARY seviyesi ile başlarlar. Belli bir İngilizce altyapısına sahip olan lise ve yetişkinler eğitime başlamadan önce seviye tespit sınavı olmak zorundadır.

 

Özel Ders

Zaman bulunan ya da birebir ders almayı tercih öğrencilerimize uzman eğitim kadromuz özel ders hizmeti de vermektedir.

 
Copyright © Dilkent, Her Hakkı Saklıdır
Kartaltepe Caddesi No:2 (Hatyolu) Bakırköy/İstanbul
Telefon: (0212) 660 83 90
 © 2013 genkod.com ürünüdür
dilkent, beylikdüzü dilkent, bakırköy dilkent, ingilizce kurs, ingilizce eğitim, dil kursu, ingilizce dil kursu, ingilizce etüt, ilkokul ingilizce etüt, ilkokul ingilizce, ortaokul ingilizce, bakırköy ingilice, beylikdüzü ingilizce