Dilkent Bakırköy (0212) 660 83 90

   
ANASAYFA
EĞİTİM SİSTEMİMİZ
BİZDEN HABERLER
KAMPANYA ve DUYURULAR
SEVİYE TESPİT SINAVI
HAKKIMIZDA
İLETİŞİM


SEVİYELERİMİZ

 

Seviye Ders Saati Kitap
STARTER 1 (BASLANGIÇ) 160 SAAT WELCOME PLUS 1 
STARTER 2 160 SAAT WELCOME PLUS 2 (ilkokul 2. ve 3. sınıf)
STARTER 3 160 SAAT WELCOME PLUS 3 (ilkokul 3. sınıf)
BEGINNER 160 SAAT NEW HEADWAY
ELEMENTARY 160 SAAT NEW HEADWAY
PRE INTERMEDIATE 160 SAAT NEW HEADWAY
INTERMEDIATE 160 SAAT NEW HEADWAY
UPPER INTERMEDIATE 160 SAAT NEW HEADWAY
ADVANCED 160 SAAT NEW HEADWAY

 

Starter 1: Genellikle okuma yazmayı yeni öğrenen okuma yazma bilmeyen öğrencilerimize yöneliktir. Görsel ve işitsel metotlarla basit İngilizce komutları öğrenip konuşurlar. Hızla kelime ezberlerler. Pronounciation geliştirirler. İngilizce mantığı oluşmaya başlar.

 

Starter 2: İlköğretim 2. sınıf yada yeni başlayan 3. sınıflara yöneliktir. İngilizce okuma ve yazma gelişir. To be fiilleri, can-cant, have got - has got ve simple present tense (geniş zaman) öğrenilir.

 

Starter 3: İlköğretim 3. sınıf (geçen seneden devam eden öğrencilerimiz) ve 4. sınıflara yöneliktir. Geniş kelime bilgisinin yanında  present continuous tense (şimdiki zaman), simple present tense(geniş zaman), simple past tense( geçmiş zaman) öğrenilir. Öğrenciler az çok kendilerini ifade edebilirler.

 

Beginner : Kursumuza yeni başlayan 4. ya da 5. sınıf öğrencilerine hızlı bir altyapı vermek için uyguladığımız bir programdır.

 

Elementary: Dört zamanın yani sıra öğrenciler öğrendikleri grammer ile basit cümleler kurarak konuşabilirler. Beginner’in farklı bilgi eklenmesiyle birlikte geniş bir tekrarıdır.

 

Pre intermediate: Bu seviyede öğrenci her düşündüğünü orta seviyede cümlelerle konuşabilecek seviyededir. Bazı gazete ve dergileri okuyabilir. Temel konularda kendini ifade edebilir.

 

Intermediate: Bu seviye entelektüel anlamda kendini ifade edebilmenin ilk seviyesidir. Kelime bilgisi daha çok bu seviyede öğrenilir artık basit kalıplar kullanılmaz.

 

Upper intermediate: Öğrenci daha kısa surede konuyu kavrayarak iletişim kurabilir. Kelime bilgisi ve gramer üst seviyededir. Fikrini savunabilecek ve itiraz edebilecek aşamaya gelmiştir.

 

Advanced: Dilde akıcılık sağlanmıştır. Entelektüel gazete ve dergiyi okuyabilir. Konuşurken ayrıntıya girebilir.

 
Copyright © Dilkent, Her Hakkı Saklıdır
Kartaltepe Caddesi No:2 (Hatyolu) Bakırköy/İstanbul
Telefon: (0212) 660 83 90
 © 2013 genkod.com ürünüdür
dilkent, beylikdüzü dilkent, bakırköy dilkent, ingilizce kurs, ingilizce eğitim, dil kursu, ingilizce dil kursu, ingilizce etüt, ilkokul ingilizce etüt, ilkokul ingilizce, ortaokul ingilizce, bakırköy ingilice, beylikdüzü ingilizce